Wacław Jagielski, Ryszard Miłek i Stanisław Strączek odznaczeni za zasługi dla miasta [ZDJĘCIA]

Wacław Jagielski, Ryszard Miłek i Stanisław Strączek odznaczeni za zasługi dla miasta [ZDJĘCIA]

Podczas ostatniej w tej kadencji sesji Rady Miasta wręczono trzy tarcze herbowe „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”. Otrzymali je dawaj artyści malarze – Ryszard Milek i Wacław Jagielski oraz Stanisław Strączek, kapelmistrz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Nowym Sączu.

– Jestem bardzo wdzięczny i cieszę się, że to, co robię jest dostrzegane.  Dziękuję za to wyróżnienie, bo jest to dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się w gronie najzaszczytniejszych ludzi tego miasta. Jestem głęboko poruszony, że mnie to spotkało – powiedział  Ryszard Milek odbierając odznaczenie.

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Ta minuta, jest dla mnie wyjątkową minutą mojego życia, ponieważ doznałem wielkiego wyróżnienia. Bardzo dziękuję szczególnie osobie, której przyszło do głowy moją kandydaturę tutaj przedstawić. Bardzo jestem wzruszony z tego powodu – mówił kolejny odznaczony, Wacław Jagielski

Czuję się bardzo wzruszony w tej wyjątkowej dla mnie sytuacji zwłaszcza, że nie jestem mieszkańcem Nowego Sącza, a otrzymałem tak wielkie wyróżnienie od tego wspaniałego miasta. Serdecznie dziękuję. Pracując z zespołem przez ćwierć wieku zawsze zdawałem sobie sprawę, że Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej jest ambasadorem Nowego Sącza i zawsze podkreślaliśmy to, że jesteśmy stąd – przyznał Stanisław Strączek

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.