Wacław Jagielski, Ryszard Miłek i Stanisław Strączek odznaczeni za zasługi dla miasta [ZDJĘCIA]

Podczas ostatniej w tej kadencji sesji Rady Miasta wręczono trzy tarcze herbowe "Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza". Otrzymali je dawaj artyści malarze - Ryszard Milek i Wacław Jagielski oraz Stanisław Strączek, kapelmistrz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Nowym Sączu.

Renault2

- Jestem bardzo wdzięczny i cieszę się, że to, co robię jest dostrzegane.  Dziękuję za to wyróżnienie, bo jest to dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się w gronie najzaszczytniejszych ludzi tego miasta. Jestem głęboko poruszony, że mnie to spotkało - powiedział  Ryszard Milek odbierając odznaczenie.

- Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Ta minuta, jest dla mnie wyjątkową minutą mojego życia, ponieważ doznałem wielkiego wyróżnienia. Bardzo dziękuję szczególnie osobie, której przyszło do głowy moją kandydaturę tutaj przedstawić. Bardzo jestem wzruszony z tego powodu - mówił kolejny odznaczony, Wacław Jagielski

-Czuję się bardzo wzruszony w tej wyjątkowej dla mnie sytuacji zwłaszcza, że nie jestem mieszkańcem Nowego Sącza, a otrzymałem tak wielkie wyróżnienie od tego wspaniałego miasta. Serdecznie dziękuję. Pracując z zespołem przez ćwierć wieku zawsze zdawałem sobie sprawę, że Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej jest ambasadorem Nowego Sącza i zawsze podkreślaliśmy to, że jesteśmy stąd - przyznał Stanisław Strączek

 

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.