W sobotę Nowy Sącz zamieni się w bajkową krainę

W najbliższą sobotę (14 września) Nowy Sącz przeobrazi się w krainę rodem z baśni. Wszyscy śmiałkowie mogą wziąć udział w wyprawie pełnej przygód i po raz kolejny uratować świat Molikolandii. Lubisz wyzwania i zagadki? To zabawa dla Ciebie!

- Zmierz się z trudnymi zadaniami, pokonaj przeciwników, przeżyj wspaniałe przygody. Na zwycięzców czeka bogactwo, szacunek i wieczna nieprzemijająca chwała! - zachęcają organizatorzy wyprawy.

BOCHENSKI

Do zabawy mogą zgłosić się drużyny złożone z 2 do 5 śmiałków w wieku od 2 do 102 lat. Grupy podróżować będą po Molikolandii, a ich celem będzie odnalezienie bajkowych postaci, zdobycie kryształów i zdemaskowanie Markoga.

- W każdej kryjówce czekają na graczy zadania. Za ich wykonanie będą otrzymywać kryształy, oraz wskazówki dotyczące dalszej misji. Zwycięża każda drużyna, która odszuka wszystkie kryjówki, w których Moliki ukryły bajkowych bohaterów - informują inicjatorzy zabawy.

Na każdą grupę, która wypełni misję, czekają ufundowane przez sponsorów nagrody, a na posiadaczy kart czytelników - dodatkowy bonus.

Przygodowa Rodzinna Gra Miejska pod hasłem „Moliki i kryształy Liprekuana" organizowana jest już po raz kolejny przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu.

Wyzwanie rozpocznie się w sobotę (14 września) o godzinie 10:00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja grupy pod numerem telefonu: 18 443 70 67 wew. 22.

Drużynie dts.24 raz już udało uratować się Moliki. Opowieść o wyprawie pełnej przygód TUTAJ

fot. archiwum

Jan Duda

Wypowiedz się w tej sprawie