W piątek nowy singiel Dominika Dudka. W projekcie pomagała sądeczanka Paulina Kmak

W piątek nowy singiel Dominika Dudka. W projekcie pomagała sądeczanka Paulina Kmak

W najbliższy piątek (27 stycznia) odbędzie się premiera nowego singla Dominika Dudka. Artysta został niedawno laureatem programu The Voice Of Poland. Swoje wstępne plany zapowiadał już w grudniowej rozmowie, która ukazała się na łamach DTS. W bieżącym projekcie pomaga mu sądeczanka Paulina Kmak.

– Ciężko mi wyrazić słowami jak bardzo się cieszę, a to tak naprawdę dopiero rozgrzewka przed tym co dla Was szykuję – informuje Dominik Dudek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Nowy singiel będzie nosił tytuł „Tak mi mów”.

Przy okazji świątecznego wydania DTS pytaliśmy zwycięzcę The Voice Of Poland o współpracę z sądeczanką Pauliną Kmak. Podkreślał jej profesjonalizm, wyrażał chęć dalszej współpracy i jak widać w powyższej zapowiedzi nowego singla, słowa dotrzymał.

– Tak. Paulina robiła zdjęcia i klipy. To świetna artystka. Jest bardzo profesjonalna w tym, co robi i jestem pewny, że będziemy mieli jeszcze okazję razem popracować – zaznaczał Dominik Dudek przy okazji grudniowej rozmowy z DTS.

Czytaj także: Sądecki taksówkarz: „Codziennie boję się, że kogoś nieumyślnie zabiję”

Fot: Dominik Dudek / Facebook

Share on twitter
Share on facebook