Jesteśmy na drugim dniu Imienin Miasta w nowosądeckim Amfiteatrze. Atrakcje plenerowe – skierowane do dzieciaków – cieszą się dużym wzięciem, natomiast sala koncertowa sukcesywnie się wypełnia. Kolejne koncerty prowadzą publiczność do finałowego występu, w wykonaniu gwiazd wieczoru, zespołu Tre Voci.
Z rozgrzanego Parku Strzeleckiego, wydarzenia relacjonuje nasza fotoreporterka Arbresha Goranci. Jeśli byliście na imprezie od początku, to być może znajdziecie się na poniższych zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia galerii!
Czytaj także: Dunajec zweryfikuje najlepszych. Trzy wielkie imprezy w Nowym Sączu























































































































































































































































