Kolejarz Stróże stawia na swoich! Nowy trener w ekipie biało-niebiesko-bordowych

Kolejarz Stróże stawia na swoich! Nowy trener w ekipie biało-niebiesko-bordowych

Kolejarz Stróże ogłosił nazwisko nowego trenera. Po półrocznej współpracy z klubem ze stanowiskiem szkoleniowca żegna się Mateusz Bartków. Biało-niebiesko-bordowi stawiają na swoich – drużynę poprowadzi Robert Świes.

W czerwcu Klub Sportowy Kolejarz Stróże poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o zakończeniu współpracy z Mateuszem Bartkowem. Szkoleniowiec objął zespół w grudniu ubiegłego roku i prowadził biało-niebiesko-bordowych w rundzie wiosennej.

Były zawodnik Ekstraklasy i I ligi, a ostatnio trener Barciczanki Barcice, zrealizował cel postawiony przed drużyną na drugą część sezonu 2025/2026, utrzymanie w V lidze. Ostatecznie zespół ze Stróż uplasował się na 11. miejscu w tabeli.

Dziękujemy za wykonaną pracę, zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz wiedzę przekazaną naszym zawodnikom. Doceniamy wkład w funkcjonowanie zespołu i realizację postawionego celu.

Decyzja o zakończeniu współpracy została podjęta za porozumieniem obu stron, bez nieporozumień i konfliktów, w atmosferze wzajemnego szacunku.

Zarząd klubu zdecydował, że nowym trenerem Kolejarza zostanie osoba doskonale znana w piłkarskim środowisku, szczególnie w Stróżach. Robert Świes ostatni sezon spędził w klubie z Sądecczyzny – Gród Podegrodzie, z którym uplasował się na 6. miejscu w tabeli. Teraz, po latach przerwy, Roki, wraca na trenerską ławkę Kolejarza i wspólnie z drużyną będzie walczył o jak najwyższe cele.

Filmoteka dts24

211 Videos