W Łącku zagrają dla byłego piłkarza Sandecji w potrzebie

W sobotę i niedzielę 18 oraz 19 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Łącku zostanie rozegrany I. Turniej Dom Weselny Sylwia CUP. Hasłem przewodnim imprezy jest „gramy dla Łukasza Derbicha”.

36-letni piłkarz, który w przeszłości występował m.in. w Sandecji Nowy Sącz, Cracovii czy Ruchu Chorzów cierpi na przewlekłą niewydolność nerek. Tę chorobę zdiagnozowano u niego zupełnie niedawno, bo pod koniec 2019 roku.

LEWANDOWSKI TRENEREM. PRZEJĄŁ RYWALA SANDECJI

W łąckim turnieju zagrają 32 zespoły, aktualnie organizatorzy mają już 28 chętnych.

Taki turniej łączy w sobie pomoc i dobrą zabawę – mówi Tomasz Michałowski prezes Stowarzyszenia Dla Miasta, które wspiera imprezę.

TRANSFERY. WOJCIECH TROCHIM ZAGRA W TRZECIEJ LIDZE?

By wystartować w tych piłkarskich zmaganiach każda z drużyn musi wpłacić 350 zł. Dla trzech najlepszych ekip przewidziano nagrody pieniężne, zwycięzca zgranie 1500 zł.

Zapraszamy do wzięcia udziału. Nie tylko zagramy w piłkę, ale zrobimy to, by pomóc człowiekowi w potrzebie – dodaje organizator zawodów Fabian Fałowski, w przeszłości napastnik Sandecji Nowy Sącz.

Kontakt ws. zapisów:

Tel. 531 399 641

Mail: [email protected]

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. archiwum organizatora; Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.