Transfery. Wojciech Trochim zagra w trzeciej lidze?

Transfery. Wojciech Trochim zagra w trzeciej lidze?

Wojciech Trochim, jeszcze w sezonie 2017/2018 pomocnik Sandecji Nowy Sącz w listopadzie ub. roku pożegnał się z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice.

Na Pomorzu wiodło mu się ostatnio coraz gorzej. W bieżącej kampanii 30-latek wystąpił w ośmiu meczach ligowych, w tym jedynie trzech w pierwszym składzie.

Pod koniec grudnia „Gazeta Ostrowiecka” poinformowała o tym, że Trochim może trafić do KSZO 1929, który plasuje się na trzynastym miejscu w grupie czwartej trzeciej ligi.

Do gry na pozycji ofensywnego pomocnika przymierzany będzie Wojciech Trochim, ostatnio zawodnik Chojniczanki Chojnice, a w przeszłości Sandecji Nowy Sącz, Podbeskidzia Bielsko-Biała, GKS Katowice i GKS Tychy” – można przeczytać na łamach gazety.

Wojciech Trochim urodził się w Mińsku Mazowieckim. Reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz m.in. na boiskach ekstraklasy. Pokazał się wówczas z bardzo dobrej strony – w 37 meczach elity strzelił 6 bramek, w tym jedną w pamiętnym spotkaniu zremisowanym z Legią Warszawa w Niecieczy 2:2.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.