W Kolejarzu Stróże trener został... prezesem! „W klubie jest optymizm”

Nowym prezesem Kolejarza Stróże został wybrany Robert Święs, obecny szkoleniowiec zespołu seniorów, z którym w minionej kampanii wywalczył solidne dziewiąte miejsce w nowosądeckiej Lidze Okręgowej.

Renault2

- Czuję wsparcie zarządu, więc w klubie jest optymizm. Dobrze, że ludzie chcą pomagać i iść w tym samym kierunku. Chcemy się rozwijać na boisku, ale również choćby udoskonalać infrastrukturę – przyznaje Święs.

- Naszym celem w zbliżającym się sezonie będzie jak najwyższe miejsce w tabeli, ale czy będziemy uczestniczyć w walce o awans, ciężko mówić – dodaje szkoleniowiec i prezes w jednej osobie.

Czytaj również: SANDECJA. MARIUSZ GABRYCH – ILE WART TAKI SNAJPER? [KOMENTARZ]

- Postawimy na chłopaków z regionu, głównie młodych – nie ukrywa nasz rozmówca.

Robert Święs chciałby też podziękować dotychczasowemu prezesowi Kolejarza Bolesławowi Dywanowi, który przeszedł na emeryturę.

Czytaj również: PZPN OPUBLIKOWAŁ RAPORT STANU BEZPIECZEŃSTWA. JEST RANKING, W KTÓRYM SANDECJA JEST NAJNIŻEJ

- Wiele zrobił dla klubu. Należą mu się wielkie podziękowania za te ponad 12 lat pracy dla Kolejarza – podsumowuje Święs.

Warto dodać, że nowo wybrany zarząd klubu tworzą: prezes Robert Święs, wiceprezes ds. finansowych Jan Gryboś, członek Zarządu Mirosław Matusik oraz sekretarz Rafał Durlak.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek/Archiwum R.Święs

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.