W Gorlicach budują nowe boisko z bezpieczną nawierzchnią

Jak informuje oficjalna strona internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 trwa przebudowa boiska szkolnego.

Już po wakacjach uczniowie placówki będą mogli korzystać z nowego powiększonego boiska pokrytego bezpieczną nawierzchnią.

Czytaj również: Będzie nowa piłkarska potęga? W Gorlicach sponsorem prezes firmy z 75 milionami dolarów!

Zadanie „Przebudowa boiska szkolnego przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 przy ul. Hallera w Gorlicach” obejmuje takie prace jak m.in: demontaż płyt chodnikowych, wymiana podbudowy, wykonanie płyty betonowej z odwodnieniem liniowym (włączenie do istniejącej kanalizacji deszczowej), założenie nawierzchni panelowo-elastycznej polipropylenowej montowanej z gotowych elementów, malowanie linii pól do gry: w piłkę ręczną, siatkówkę, tenisa ziemnego, dostawa i montaż wyposażenia sportowego, uzupełnienie traktów pieszych i drogi dojazdowej (korekta), niwelacja skarp i uporządkowanie zieleni niskiej w postaci pielęgnowanych trawników.

Inwestycja ta jest realizowana z dofinansowaniem ze środków Województwa Małopolskiego w ramach projektu "Małopolskie boiska". Wykonawcą jest firma Speed Invest Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi 460 020,00 zł brutto.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

ESPECTO

Wypowiedz się w tej sprawie