W Galerii Trzy Korony grają dla Krzyśka. Jeszcze możesz się dołączyć, aby pomóc mu stanąć na nogi [ZDJĘCIA, FILM]

W Galerii Trzy Korony grają dla Krzyśka. Jeszcze możesz się dołączyć, aby pomóc mu stanąć na nogi [ZDJĘCIA, FILM]

Dziś w Galerii Trzy Korony można dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby Krzysiek Chebda miał szansę znów stanąć na nogi. Właśnie tam do godziny 18 potrwa akcja pomocowa opatrzona tytułem „Gramy dla Krzyśka”. Na wszystkich przybyłych czeka moc atrakcji: występ zespołu No Brothers, wokalistów School of Rock, podopiecznych Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu… Od samego rana artyści dają popis swoich umiejętności, skupiając wokół sceny tłumy. Wciąż jeszcze można wziąć udział w licytacjach i podarować datki na leczenie i rehabilitację walecznego chłopaka z Nowego Sącza.

Krzysiek Chebda uległ ciężkiemu wypadkowi na motocyklu i choć przeciwności losu próbują podciąć mu skrzydła, on się nie poddaje. Walczy o siebie z całych sił, mając po swojej stronie wspaniałą rodzinę, a u swojego boku dziewczynę, której miłość dodaje mu wiary w siebie i w marzenia o powrocie do sprawności.

W organizację akcji zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób. Rodzina, przyjaciele, znajomi i wszyscy ludzie dobrego serca chcą pomóc Krzyśkowi wrócić do zdrowia, a siła i determinacja chłopaka nie pozwala pozostać wobec niego obojętnym. Was również nie może tam dziś zabraknąć.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook