Vitberg za darmo wypożyczy Ci sprzęt do rehabilitacji

Vitberg za darmo wypożyczy Ci sprzęt do rehabilitacji

Ze względu na stan epidemii, bezpieczeństwo pracowników, jak i pacjentów sądecka poradnia rehabilitacyjna Vitberg  nie prowadzi obecnie zabiegów. Jej przedstawiciele postanowili jednak pomóc osobom z różnego rodzaju schorzeniami w inny sposób: każdy może za darmo wypożyczyć profesjonalny sprzęt do rehabilitacji i samodzielnie używać go w domu.

W akcji biorą udział poradnie Vitberg w całej Polsce.

Do dyspozycji mieszkańców Sądecczyzny będzie Rehabilitacyjny Aparat Masujący RAM Vitberg+ (CE 0197). Można wykorzystywać go w domu między innymi przy następujących schorzeniach: ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, ból kolan, ból w obręczy barkowej, problemy z krążeniem w kończynach dolnych, czy też wynikające ze zniedołężnienia i długotrwałego unieruchomienia, a także problemy metaboliczne.

Sprzęt będzie można odebrać w poradni przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa lub poprosić o dostarczenie go do domu. O wypożyczeniu decydować będzie kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba aparatów jest ograniczona.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.vitberg.com Zainteresowani wypożyczeniem sprzętu powinni zadzwonić pod numer: 512595574 lub kontaktować się mailowo za pośrednictwem adresu: [email protected]

fot. Vitberg

 

Vitberg inwestuje 100 milionów w szpital, tężnie solankowe i totalną metamorfozę fragmentu Nowego Sącza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.