Violka Marcinkiewicz w „Szansie na Sukces”. „Po emisji miałam łzy w oczach”

Violka Marcinkiewicz w „Szansie na Sukces”. „Po emisji miałam łzy w oczach”

Violka Marcinkiewicz, Szansa na Sukces

Piosenkarka rodem z Krynicy-Zdroju wystąpiła w telewizyjnym programie ,,Szansa na Sukces”. Wioletta (Violka) Marcinkiewicz wyśpiewała utworem ,,TSA Rock” pierwsze wyróżnienie. Gwiazdą odcinka był właśnie zespół TSA.

To nie był pierwszy raz, kiedy 28-letnia wokalistka mieszkająca w Nowym Sączu, pojawiła się na szklanym ekranie. Już wcześniej brała udział w programach typu talent show m.in.: Must be The Music, The Voice of Poland, czy też Szansie na Sukces. W niedzielne popołudnie kolejny raz można było oglądać jej występ w Szansie. Tym razem gościem odcinka był Marek Piekarczyk z zespołem TSA. Violka wylosowała utwór ,,TSA Rock”, z którym poradziła sobie brawurowo. Jury doceniło ją, przyznając pierwsze wyróżnienie. Emisja odcinka, w którym wystąpiła sądeczanka, odbyła się w niedzielę (26 marca) w TVP2 o godzinie 15.15.

Violka Marcinkiewicz, Szansa na Sukces

,,Kochani bardzo Wam dziękuje za ogrom ciepłych, miłych słów. Po emisji miałam łzy w oczach. W takich momentach czuje, że idę w dobrym kierunku. Zespól TSA, to bardzo trudne utwory, ale poradziłam sobie. Każdego dnia staram się być coraz lepsza. Wiele za mną, ale również wiele przede mną. Opole! Jeszcze nie wiem jak, ale i tak cię dopadnę.  Poniżej podsyłam moje wykonanie utworu TSA Rock. Niech moc będzie z Wami. Dajcie znać jak wam się podobało” – napisała w mediach społecznościowych Violka Marcinkiewicz.

Zobaczcie jej półfinałowy występ sprzed lat w ,,The Must Be The Music”.

Violka śpiewa od dziecka i sukcesywnie spełnia swoje kolejne muzyczne marzenia. Posłuchajcie jednego z jej utworów.

Czytaj także: Tymbark. Samochód wypadł z drogi, uderzył w zaparkowane pojazdy (zdjęcia)

Fot. Violka Marcinkiewicz/
Facebook 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama