UWAGA! Zmiana terminu koncertu DARII ZAWIAŁOW!

UWAGA! Zmiana terminu koncertu DARII ZAWIAŁOW!

Informacja z ostatniej chwili. Uległ zmianie termin jutrzejszego koncertu Darii Zawiałow w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Zapowiadane na 22 stycznia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wydarzenie odbędzie się 5 lutego br. o godz. 17:00. Powodem zmiany terminu są problemy zdrowotne artystki. 

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu organizatorów, jutrzejszy koncert Darii Zawiałow zostaje przeniesiony, a każdemu, kto zakupił na niego bilet, oferowane są trzy opcje:

1) przeniesiony koncert Darii Zawiałow odbędzie się 5 lutego o godz. 17:00, a bilety nie tracą ważności – tym samym zmienia się też godzina koncertu Kaśki Sochackiej (koncert przeniesiony na godzinę 20:00);

2) bilet na koncert Zawiałow upoważnia do wejścia na dzisiejszy koncert Agnieszki Chylińskiej – to ukłon w stronę tych, którzy ferie spędzają w Krynicy-Zdroju i nie będą mogli wykorzystać biletu 5 lutego;

3) jeżeli powyższe terminy okażą dla kogoś niewygodne, bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.