Uwaga! Zakopianka w miejscowości Lubień zamknięta na 10 dni. Objazd przez Mszanę Dolną

Od dziś (16 kwietnia) do 25 kwietnia droga krajowa nr 7 (Zakopianka) w miejscowości Lubień jest całkowicie zamknięta. Powodem są prace związane z budową drogi ekspresowej S7 na tym odcinku. Objazd - przez Mszanę Dolną i Skomielną Białą. 

Renault2

Jak poinformowała GDDKiA, w obrębie budowanego wiaduktu, który połączy istniejącą trasę S7 z powstającym odcinkiem musi zostać obniżona jezdnia o 80 cm. Trzeba także usunąć nawierzchnię z około 130 metrów drogi i położyć nową.

- Na czas prac ruch będzie odbywał się objazdem drogą wojewódzką nr 968 i drogą krajową nr 28 (Kasinka Mała, Mszana Dolna, Raba Niżna). W tych dniach, w celu utrzymania płynności ruchu drogowego na skrzyżowaniach w: Lubniu (DK S7 z DW 968), w Skomielnej Białej (DK nr 7 z DK nr 28 oraz w Mszanie Dolnej (DK nr 28 z DW 968), ruchem kierować będą policjanci - informuje Jolanta Mól z KPP w Limanowej.

Poniżej mapa  z objazdem.  

Poniżej wizualizacja GDDKiA

Fot. GDDKiA

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.