UWAGA! w środę rozpoczyna się remont estakady. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Tarnowskiej

17 lipca rozpoczynają się prace związane z remontem estakady przy ulicy Tarnowskiej. Istniejąca konstrukcja zostanie wyburzona i będzie odtwarzana od podstaw. 

Renault2

- Przepraszam mieszkańców za kolejne utrudnienia w ruchu, ale prace musimy wykonać przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, bo estakada jest w fatalnym stanie – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

- Na początku będą prowadzone roboty związane z rozbiórką chodnika. Później nastąpi rozebranie konstrukcji wsporczej, wykonanie podjazdu dla wiertnicy i rozpoczęcie palowania – wyjaśnia dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Adam Konicki.

W związku z tym, że ulica Tarnowska stanie się placem budowy, będzie zmiana organizacji ruchu na odcinku  od ronda Jana Pawła II do Góry Zabełeckiej. Zamknięty zostanie skrajny pas ruchu (od strony chodnika). Ruch po pozostałych dwóch pasach będzie się odbywał w obydwu kierunkach.

 

zdjęcia: biuro prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza

Estakada ulicy Tarnowskiej będzie remontowana! Rozstrzygnięto przetarg

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.