Uwaga! W sobotę za darmo sprawdzisz stan techniczny swojego samochodu

Rusza kolejna edycja ,,Bezpieczny wyjazd na urlop” organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA  i Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu. W jej ramach, wszyscy zainteresowani kierowcy z naszego regionu, będą mogli za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. 

Renault2

Samochód będzie można ,,zbadać" u partnera akcji, czyli Wojciecha Sowy w Stacji Kontroli Pojazdów ,,Moto Sowa" pod adresem Wielopole 140 w sobotę 22 czerwca 2019 r. w godz. od 7:00 do 14:00.

Jak informuje nowosądecka policja, będą sprawdzane najważniejsze podzespoły pojazdów, m.in.: zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce, regulacje świateł. Nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się przed wyjazdem, że poruszamy się sprawnym samochodem.

- Mamy nadzieję, że wspólne przedsięwzięcie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu i ograniczy liczbę niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Dołóżmy wszelkich starań by zminimalizować ryzyko takich zdarzeń i cieszmy z bezpiecznej podróży, pozostawiając z wakacji tylko miłe wspomnienia - przekazują organizatorzy akcji.

Fot. ilustracyjne pixabay
Źródło: KMP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.