W ciągu jednej doby zginęło 8 osób. W regionie aż roi się od policjantów

Tylko przez ubiegłą dobę na polskich drogach zginęło aż osiem osób. W związku z długim weekendem związanym z uroczystościami Bożego Ciała, policjanci w całym regionie prowadzą wzmożone kontrole na drogach. Pod ,,lupę" wzięli trzeźwość kierowców, ale także prędkość, wymuszenia pierwszeństwa, czy brak pasów. Nie będzie litości dla piratów drogowych.

Renault2

Funkcjonariuszy możecie m.in. spotkać na tzw. wylotówkach z miast, czy nieopodal przejść dla pieszych. Jak informuje KMP w Nowym Sączu, policjanci będą zdecydowanie reagować na wykroczenia popełniane przez kierujących motocyklami, a na trasach pojawią się także radiowozy nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory.

Od 19-20 czerwca funkcjonariusze prowadzą również kontrolę ruchu pojazdów o masie przekraczającej 12 ton. Przypominamy, że od  19 czerwca 2019 roku obowiązują ograniczenia ruchu tych pojazdów w godzinach od 18:00 do 22:00 oraz 20 czerwca br. w godzinach od 8:00 do 22:00.

Fot. arch.KMP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.