Uwaga szybki konkurs! Do rozdania bilety na mecz Sandecji

AKTUALIZACJA: Wszystkie bilety zostały rozlosowane. Zapraszamy po odbiór do redakcji. Gdyby ktoś jednak nie mógł skorzystać z biletu, prosimy o informację.

wsb3

Jesteś Kibicem Sandecji, wiernie dopingujesz swoją drużynę, a na pytanie o rezultaty rozegranych meczów, odpowiadasz w sekundę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach współpracy z Miejskim Klubem Sportowym ,,Sandecja" S.A. rozdajemy 50 biletów: 25 na mecz z Chrobrym Głogów oraz 25 na spotkanie z Odrą Opole. 

24 listopada o godzinie 17. w ramach spotkania 20. Kolejki Fortuna 1 Ligi na Stadionie Miejskim im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu odbędzie się mecz Sandecji z Chrobrym Głogów. Aby wygrać darmowy bilet odpowiedz na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się rozegrany w październiku mecz Sandecja - Wigry Suwałki? Odpowiedź prześlijcie na [email protected]

W tytule maila wpiszcie ,,KONKURS DTS/ SANDECJA", a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź. Otrzymacie maila zwrotnego. Zwycięzcy będą mogli odebrać bilety w redakcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego przy ul. Żywiecka 25. codziennie od 8-15.30.

Kolejny konkurs, w którym rozdamy bilety na spotkanie w ramach 19. Kolejki Fortuna 1 Ligi z Odrą Opole ogłosimy już niebawem. Śledźcie nas!

W imieniu Kibiców, dziękujemy Klubowi za darmowe bilety!

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.