Artysto! Wyślij swoje zgłoszenie i zdobądź nagrodę im. Jerzego Masiora! Zostało 5 dni

Jeszcze tylko przez pięć dni można zgłaszać kandydatów, którzy powalczą o nagrodę im. dr Jerzego Masiora przyznawaną sądeckim młodym talentom za całościową działalność artystyczną. Śpiewasz, grasz, tańczysz? A może znasz kogoś, kto pięknie pisze, maluje czy fotografuje? Nie ma na co czekać! 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w rywalizacji? Wystarczy, że:

  • masz nie więcej niż 25 lat
  • masz na swoim koncie indywidualne lub zespołowe osiągnięcia w dziedzinie artystycznej (w zakresie muzyki, plastyki, twórczości literackiej, teatralnej, filmowej albo innej dziedziny sztuki.)
  • wyślesz wypełniony wniosek na adres: [email protected], który znajdziesz na stornie www.fundacjajm.pl
  • zdążysz przesłać go do 23 listopada (piątek)

Nominowanych oraz zwycięzcę tegorocznej edycji na podstawie dokonań artystycznych wyłoni kapituła nagrody. Jej werdykt zostanie ogłoszony podczas Koncertu Galowego, który odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu i będzie zwieńczeniem przedsięwzięcia. Uświetni go również występ gościa specjalnego oraz plebiscyt na laureata publiczności przeprowadzony wśród widzów.

W gronie dotychczasowych laureatów nagrody są osoby, które dziś możemy oglądać w telewizji i na scenach artystycznych całego kraju. Izabela Szafrańska, zwyciężczyni konkursu z 2016 roku właśnie bierze udział w dziewiątej edycji popularnego talent show Voice of Poland. Inni laureaci to: Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła.

Konkurs organizowany jest przez Fundację im. doktora Jerzego Masiora, która od wielu lat zajmuje się promowaniem i wspieraniem rozwoju utalentowanych artystycznie młodych ludzi z Sądecczyzny.

Drzwi do kariery stoją dla Ciebie otworem! Zrób pierwszy krok i zgłoś się i weź udział w rywalizacji! 

 

merida

Wypowiedz się w tej sprawie