Margaret, Smolasty, Otsochodzi… będzie się grało! Summer Sącz Festival w Wyższej Szkole Biznesu

Margaret, Smolasty, Otsochodzi… będzie się grało! Summer Sącz Festival w Wyższej Szkole Biznesu

Zapowiada się gorący, czerwcowy weekend! W dniach 10 – 11 czerwca 2022 r. w Nowym Sączu odbędzie się impreza dedykowana nie tylko studentom WSB-NLU. To okazja, by rozgrzać całą Sądecczyznę: Summer Sącz Festival, niezwykłe wydarzenie wpisujące się w ideę wspólnego świętowania 30-lecia nowosądeckiej uczelni.

Summer Sącz Festival to impreza, zapewniająca mnóstwo zabawy, dobrego jedzenia oraz rozrywek na najwyższym poziomie.

Kto może wziąć udział w Summer Sącz Festivalu? Absolutnie każdy. Wejście jest całkowicie darmowe i skierowane do wszystkich chętnych. Impreza odbędzie się na terenie kampusu WSB-NLU, przy ulicy Zielonej 27 w Nowym Sączu.

Będą food trucki z masą dobrego jedzenia, zabawa na świeżym powietrzu, scena koncertowa, a na niej najlepsze gwiazdy polskiej muzyki pop i rap. Summer Sącz Festival został podzielony tematycznie na dwa dni – podczas pierwszego z nich 10 czerwca wystąpią artyści popowi:

  • Margaret – popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najbardziej uwielbianych artystek młodego pokolenia; niedawno wydała nowy utwór “Cry In My Gucci”, który króluje w muzycznych serwisach. Jest autorką m.in. takich hitów, jak “Cool Me Down”, “Thank You Very Much”, “Tempo”. Jej utwory zna i nuci cała Polska.
  • Baranovski – polski kompozytor, autor tekstów i wokalista, znany m.in. z występów z grupą XXANAXX; ma na swoim koncie udział w programie “The Voice of Poland”, gdzie dotarł do finału, nominacje do Fryderyka i setki tysięcy odtworzeń na YouTubie. Jego najpopularniejsze hity to “Lubię być z nią”, “Dym” czy “Zbiór”.
  • Nita – zespół młodych ludzi pochodzących z okolic Nowego Sącza, którzy z podniesioną głową dumnie podbijają polską scenę muzyczną. W skład zespołu wchodzi wokalistka Anita Dudczak oraz Bartek Marszałek.

Drugi dzień Summer Sącz Festival – 11 czerwca  – to Rap Day. Wystąpią:

  • Smolasty – jeden z najpopularniejszych raperów dzisiejszych czasów, człowiek o ogromnej charyzmie i własnym stylu, który łączy brzmienie rapu, popu i R’n’B. Współpracował m.in. z Young Leosią, Oliwką Brazil, Ewą Farną, Malikiem Montaną, Chadą czy ReTo.
  • Otsochodzi – polski raper i autor tekstów, a także jeden z członków popularnej grupy OIO. Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i nieszablonowych artystów polskiej sceny rap. Nagrywał m.in. z Taco Hemingwayem, Pezetem. Jego utwory mają miliony odsłon na YouTubie.
  • Loża Masorza – Delegatura + Bu
  • Jotoskleja

Więcej: TUTAJ

 

Czytaj też:

Wspólnie zawalczmy o muzyczne marzenie Ewy Novel

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.