Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w sądeckim rynku

Od dziś (8 listopada) kierowcy będą mogli bez przeszkód poruszać się wyremontowaną pierzeją południową Rynku wraz z częścią skrzyżowania stanowiącą dojazd do ul. Dunajewskiego. 

Renault2

Jak informują urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg - ul. Hoffmanowej, odcinek jezdni za ratuszem oraz ten zlokalizowany pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Dunajewskiego wraz z fragmentem ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Franciszkańskiej do Rynku -  będą w dalszym ciągu zamknięte dla ruchu. Nieprzejezdna pozostanie również pierzeja północna.

Kontynuowane będą tam prace: brukarskie, związane z przygotowywaniem podbudowy betonowej na skrzyżowaniu z ul. Romanowskiego oraz przy przebudowie gazociągu. Na wszystkich odcinkach zakończono już prace wodociągowe.

Przypominamy, że w związku z prowadzonymi pracami na ulicy Kazimierza Wielkiego i zachodniej pierzei Rynku są wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:pierzeja wschodnia Rynku i odcinek ul. Piotra Skargi od ul. Bóżniczej będzie drogą dwukierunkową z dojazdem do ul. Lwowskiej i  ul. Dunajewskiego, ul. Bożnicza będzie drogą jednokierunkową z przejazdem od ul. Pijarskiej do ul.  Piotra Skargi, ul. Tymowskiego będzie drogą jednokierunkową z przejazdem od ul. Pijarskiej do ul.  Piotra Skargi, ul. Franciszkańska od ul. Pijarskiej będzie ulicą bez przejazdu, dojazd do ul. Berka Joselewicza ul. Franciszkańską będzie możliwy od strony ul. Piotra Skargi, ul. Hoffmanowej będzie ulicą bez przejazdu - informuje MZD

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.