Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w sądeckim rynku

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w sądeckim rynku

Od dziś (8 listopada) kierowcy będą mogli bez przeszkód poruszać się wyremontowaną pierzeją południową Rynku wraz z częścią skrzyżowania stanowiącą dojazd do ul. Dunajewskiego. 

Jak informują urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg – ul. Hoffmanowej, odcinek jezdni za ratuszem oraz ten zlokalizowany pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Dunajewskiego wraz z fragmentem ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Franciszkańskiej do Rynku –  będą w dalszym ciągu zamknięte dla ruchu. Nieprzejezdna pozostanie również pierzeja północna.

Kontynuowane będą tam prace: brukarskie, związane z przygotowywaniem podbudowy betonowej na skrzyżowaniu z ul. Romanowskiego oraz przy przebudowie gazociągu. Na wszystkich odcinkach zakończono już prace wodociągowe.

Przypominamy, że w związku z prowadzonymi pracami na ulicy Kazimierza Wielkiego i zachodniej pierzei Rynku są wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:pierzeja wschodnia Rynku i odcinek ul. Piotra Skargi od ul. Bóżniczej będzie drogą dwukierunkową z dojazdem do ul. Lwowskiej i  ul. Dunajewskiego, ul. Bożnicza będzie drogą jednokierunkową z przejazdem od ul. Pijarskiej do ul.  Piotra Skargi, ul. Tymowskiego będzie drogą jednokierunkową z przejazdem od ul. Pijarskiej do ul.  Piotra Skargi, ul. Franciszkańska od ul. Pijarskiej będzie ulicą bez przejazdu, dojazd do ul. Berka Joselewicza ul. Franciszkańską będzie możliwy od strony ul. Piotra Skargi, ul. Hoffmanowej będzie ulicą bez przejazdu – informuje MZD

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama