UWAGA KONKURS!

Przed nami druga edycja konkursu Trzeźwo myślę – zdrowo myślę, skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół z terenu Nowego Sącza. Zadaniem uczestników będzie wykonanie zdjęcia bądź serii zdjęć (maksymalnie trzy) lub krótkiego filmiku (maks. 60 s.), które będą propagować tytułowe hasło konkursu, a więc zdrowe i zdroworozsądkowe akcje, pasje, zachowania odciągające od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Nadesłane prace konkursowe oceniać będą w pierwszej kolejności internauci za pośrednictwem portalu informacyjnego dts24.pl, gdzie prace zostaną zamieszczone i gdzie będzie można oddawać na nie głosy. Później kapituła konkursowa oceni prace i biorąc również pod uwagę wyniki ocen internautów wyłoni zwycięzców konkursu, którzy zostaną nagrodzeni. Wyniki konkursu i zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w zakładce „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę” na łamach portalu dts24.pl.  Prace można wysyłać od 20 maja przez cały okres wakacji do 30 września na adres [email protected].

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie dostępny jest tutaj. Należy go wypełnić, zeskanować, a następnie wysłać wraz z gotowymi pracami konkursowymi na adres e-mailowy: [email protected] w tytule e-maila wpisując hasło KONKURS.

 Zwycięzcy zostaną nagrodzeni upominkami o łącznej wartości 1000 zł. Niemniej na wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki.

Regulamin konkursu “Trzeźwo myślę – zdrowo myślę” dostępny jest tutaj.

Materiał promocyjny.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.