UWAGA! KONKURS. Uwalniamy drzemiące talenty – nagraj filmik, zrób zdjęcie i wygraj cenne nagrody

UWAGA! KONKURS. Uwalniamy drzemiące talenty – nagraj filmik, zrób zdjęcie i wygraj cenne nagrody

Młodzi nie lubią nudy, dlatego przygotowaliśmy dla nich konkurs, w którym mogą wykazać się kreatywnością i polotem przypisanym – niestety, drodzy dorośli – tylko tej grupie wiekowej. Hasło konkursu to jednocześnie nazwa całej akcji profilaktycznej, jaką Stowarzyszenie Dobre realizuje we współpracy z Urzędem Miasta w Nowym Sączu: Trzeźwo Myślę – Zdrowo Myślę.

Zadaniem młodych, którzy chcą wziąć udział w konkursie, jest wykonanie zdjęcia bądź serii zdjęć (maksymalnie trzy) lub nakręcenie filmiku (trwającego ok. 20 sekund, nie więcej jednak niż 40 sekund), które będą propagować hasło akcji, a więc promować zdroworozsądkowe działania, zachowania, pasje odciągające od alkoholu i innych szkodliwych używek.

– Z naszych obserwacji wynika, że łatwiej jest sięgnąć po alkohol dziecku, które nie ma celu, pasji, zainteresowań – mówią Anna Agata Jurczak, kierownik Poradni Psychologii Zdrowia i Trzeźwości dla Dzieci i Młodzieży Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień, i Ewa Kulig, psychoterapeuta poradni. 

Konkurs, który proponujemy, być może będzie okazją dla wielu młodych sądeczan, by w końcu uwolnili drzemiące w nich talenty i zaczęli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

W konkursie Trzeźwo Myślę – Zdrowo Myślę mogą wziąć udział nowosądeczanie w wieku 10-18 lat, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest do pobrania tutaj. Należy go wypełnić, zeskanować, a następnie wysłać wraz z gotowymi pracami konkursowymi na adres e-mailowy: [email protected] w tytule e-maila wpisując hasło KONKURS.

Na prace czekamy do końca października. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc zostaną nagrodzeni upominkami o łącznej wartości 700 zł. Niemniej na wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki.

 

Regulamin konkursu „Trzeźwo myślę – zdrowo myślę” dostępny jest tutaj.

 

Stowarzyszenie Dobre

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.