Uwaga! Zamknięta droga powiatowa w gminie Chełmiec

Od dzisiejszego poranka kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze powiatowej Limanowa – Chełmiec. Fragmenty tej trasy są zamykane z powodu remontu.

Prace związane z układaniem nowej nawierzchni prowadzone będą w godzinach 7:30 – 19:30. Dzisiaj w tych godzinach zamknięty jest odcinek drogi od miejscowości Chomranice do składu budowlanego ROLBUD w miejscowości Klęczany. Jutro trasa zamknięta będzie od składu budowlanego do wjazdu na kopalnie surowców skalnych w miejscowości Klęczany. Natomiast w sobotę (19 czerwca) droga będzie nieprzejezdna od wjazdu na kopalnie do miejscowości Marcinkowice.

Kierowcy powinni korzystać z objazdu drogą krajową nr 28 i drogą powiatową Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina albo drogą krajową nr 75 i drogą powiatową Tęgoborze – Chomranice.

– W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin remontu drogi może ulec zmianie – zaznaczają przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Nowy Sącz. Pijani z niemowlęciem w aucie wjechali w słup

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.