Uwaga! Dziś na drogach utrudnienia z powodu wyścigu

Od wczoraj w województwie małopolskim odbywa się wyścig kolarski pod nazwą „Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka”. Dziś (31 sierpnia) podczas drugiego i zarazem ostatniego etapu rywalizacji zawodnicy przejadą przez Sądecczyznę.

W „Karpackim Wyścigu Kurierów” bierze udział około 140 kolarzy. W ciągu dwóch dni pokonają łącznie 264,5 km, przejeżdżając przez powiaty: tarnowski, nowosądecki i nowotarski. Jest to wydarzenie z Kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI.

Dzisiaj peleton wystartuje z Muszyny (Zapopradzie) o godzinie 10:15 i przejedzie do miejscowości Zabrzeż, a około południa dotrze na teren powiatu nowotarskiego.

– Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się już około godziny 9:40 – informują funkcjonariusze KMP w Nowym Sączu.

Jak podają policjanci, dzisiejsza trasa będzie przebiegać przez Sądecczyznę następująco:

MUSZYNA – MILIK – ANDRZEJÓWKA – ŻEGIESTÓW – ZUBRZYK – WIERCHOMLA WIELKA – PIWNICZNA-ZDRÓJ – MŁODÓW – OBŁAZY RYTERSKIE – RYTRO – BARCICE – PRZYSIETNICA – MOSZCZENICA WYŻNA – SKRUDZINA – GOŁKOWICE GÓRNE – GABOŃ – KADCZA – JAZOWSKO – MASZKOWICE – ŁĄCKO – CZERNIEC – ZABRZEŻ.

fot. archiwum KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Tajemnicza przesyłka powodem interwencji policji i straży pożarnej

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.