Tajemnicza przesyłka powodem interwencji policji i straży pożarnej

Jak powiadomił nas jeden z Czytelników, w sobotę przy ulicy Paderewskiego w Nowym Sączu można było zobaczyć strażackie i policyjne samochody. Powodem interwencji miała być podejrzana przesyłka. Poprosiliśmy policję o potwierdzenie tej informacji.

– 28 sierpnia br. ok. godz. 9:30 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego dyżurny sądeckiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z bloków na osiedlu Kochanowskiego w Nowym Sączu mieszkaniec ujawnił w skrzynce pocztowej kopertę z zawartością granulatu – wyjaśnia w korespondencji z naszą redakcją kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu sprawdzili przesyłkę i wstępnie stwierdzono, że jej zawartość nie jest substancją niebezpieczną. Policjanci wykonali na miejscu czynności procesowe, a tajemnicza koperta została zabezpieczona do badań. Okoliczności niecodziennej sytuacji są wyjaśniane w postępowaniu prowadzonym przez Komendę Miejską Policji.

fot. arch. dts24.pl

Czytaj też: Nowy Sącz. Dachujące auto uszkodziło skrzynkę elektryczną

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.