Umowa na wybudowanie dworca MPK podpisana. Obiekt będzie przypominał Hotel Beskid

To będzie nowoczesny oszklony obiekt, który stanie się wizytówką miasta. Dziś uroczyście podpisano umowę na wybudowanie nowego dworca MPK w Nowym Sączu. Wykonawcą inwestycji będzie firma Erbet, która wykonywała także szklaną elewację Hotelu Beskid. Dworzec będzie wyglądał podobnie.

PROTEUSSMARZ

Prezes firmy Erbet - Tomasz Ćwikowski zapewnił, że realizacja projektu odbywać się będzie bez opóźnień. Jak twierdzi, inwestycja nie jest trudna, ale ciekawa i nowoczesna.

- Jesteśmy przygotowani do pracy i myślę, że w ciągu tygodnia będziemy już podejmować działania na miejscu budowy - powiedział prezes.

Jest też dobra informacja dla pasażerów: w czasie budowy dworzec nie zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania.

Budynki, które obecnie znajdują się na terenie dworca, zostaną zburzone.

 

var stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);var script = document.createElement('script');script.setAttribute('type', 'text/javascript');script.setAttribute('src', '//partnerzyapi.ceneo.pl/External/dc.js?id=167961&channelId=23863&partnerId=15448&graphicId=1637&newTab=false&'+stamp);script.setAttribute('charset', 'utf-8');var head = document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(script);

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.