Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Na stole prawie 60 milionów złotych!

Jak informuje Urząd Miejski w Gorlicach rusza kolejna edycja Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Renault2

Organizacje pozarządowe otrzymają na swoje działania niemal 60 milionów złotych.

- Ruszający konkurs ofert to szansa na rozwój społeczności lokalnych i oddolnych inicjatyw społecznych. Wysokość dotacji wynosi od 20 tys. do miliona zł, w zależności od Priorytetu – czytamy na łamach oficjalnej witryny internetowej gorlickiego Magistratu.

Spotkanie informacyjne w sprawie Funduszu Inicjatyw Obywatelskich odbędzie się w środę 21 marca w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie przy ul. Basztowej 22 (sala nr 201, II piętro w godzinach od 12.00 do 14.00).

Wezmą w nim udział przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którzy przedstawią założenia oraz zasady uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2018 roku.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu informacyjnym prosi się o zgłoszenie na adres: [email protected] do poniedziałku 19 marca 2018 roku. W zgłoszeniu nie należy zapomnieć o podaniu imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu, nazwy reprezentowanej organizacji oraz adresu mailowego do korespondencji. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji:

komunikat

ogłoszenie o konkursie

dodatkowe informacje.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Źródło UM Gorlice; R.Szurek

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.