Ukradł auto w gm. Korzenna. Wpadł przez niedopałek papierosa

Ukradł auto w gm. Korzenna. Wpadł przez niedopałek papierosa

Jak się okazało, nie dość, że jechał skradzionym samochodem, to wiózł w nim narkotyki. 32-latkowi grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów w ubiegłą środę, 29 grudnia. Kiedy dzielnicowi patrolowali osiedlę Szujskiego w Nowym Sączu zauważyli, że kierowca Audi wyrzuca przez okno niedopałek papierosa. Zapewne nie przypuszczali, że podczas interwencji odkryją coś interesującego.

– Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnej bazie, wyszło na jaw, że samochód, którym poruszał się 32-letni sądeczanin, został skradziony wraz z dowodem rejestracyjnym w nocy 15 listopada ub. r, z jednej z posesji w gminie Korzenna. Podczas dalszych czynności policjanci w samochodzie znaleźli również marihuanę i amfetaminę – relacjonuje kom. Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Skradziony samochód powrócił do właściciela, natomiast 32-latek trafił do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdzie następnego dnia usłyszał zarzuty. Za kradzież auta i dokumentu oraz posiadanie narkotyków w warunkach recydywy grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Sądecczyzna. Więcej interwencji, mniej pożarów. 2021 rok w strażackich statystykach

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.