Tylicz: samochód zsunął się ze skarpy. Kobieta, która jechała Citroenem - w szpitalu

Wczoraj (poniedziałek, 15 stycznia) samochód wypadł z drogi i zsunął się do koryta potoku. Poszkodowana w wypadku konboeta trafiła do szpitala.

Około godziny 15. zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Krynicy Zdroju  oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Tylicza zostały wezwane do akcji w Tyliczu. Na miejscu zdarzenia okazało się, ze samochód marki Citroen C3 zjechał z drogi i spadł ze skarpy  do koryta potoku. Poszkodowana w wypadku kobieta sama wydostała się z uszkodzonego samochodu, jednak jej stan wymagał pomocy medycznej.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej, która następnie została przewieziona karetką pogotowia do szpitala miejskiego w Krynicy Zdroju. Działania strażaków trwały ponad dwie godziny.

To już drugie zdarzenie tego typu w ostatnich dniach. Wcześniej podobna sytuacja wydarzyła się w Trzetrzewinie, o czym informowaliśmy już wcześniej.

fot. PSP Nowy Sącz

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.