Nowy Sącz w obiektywie młodzieży

Nowy Sącz to miasto, które inspiruje do ciekawej i kreatywnej twórczości. Uczniowie TEB Edukacja zaprezentowali swój portret miasta w ramach wystawy "Nowy Sącz- Nasze spojrzenie".

WSB2020

W piątek w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu odbył się wernisaż wystawy fotografii uczniów Technikum TEB Edukacji w Nowym Sączu, którzy kształcą się w zawodzie Technika fotografii i multimediów. Podczas wystawy zaprezentowano najlepsze zdjęcia, które wykonali uczniowie w ramach zajęć dydaktycznych. Prace były bardzo ciekawe i zróżnicowane ze względu na zastosowanie różnych technik, ale także poprzez ukazywanie tych samych miejsc z zupełnie innej perspektywy.

Tajniki fotografii otwiera przed młodzieżą pracujący z nimi na co dzień znany sądecki fotograf - Andrzej Rams. Jest ich mentorem i autorytetem, ale przede wszystkim nauczycielem zawodu. Uczniowie mogą poszczycić się wieloma udanymi wystawami i pracami.

Uczniowie to dość specyficzne grono. Każdy ma swoje zdanie, swój punkt widzenia ,ma coś do powiedzenia i swój specyficzny język (...). Mają niebywałe talenty oraz bardzo kreatywny sposób patrzenia na świat - mówił o autorach zdjęć Andrzej Rams.

TEB Edukacja kształci młodych fotografów już od 2014 roku, a od 2017 dzięki patronatowi znanych firm fotograficznych umożliwia uczniom pracę na profesjonalnym sprzęcie oraz zdobycie dodatkowych umiejętności i certyfikatów.

Wystawę można oglądać do 8 lutego 2018 w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu. Zapraszamy!

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.