Trzetrzewina: samochód stoczył się z dziesięciometrowej skarpy

Trzetrzewina: samochód stoczył się z dziesięciometrowej skarpy

W Trzetrzewinie samochód osobowy stoczył się po 10 – metrowej skarpie. Właściciel samochodu wydostał się z pojazdu jeszcze przez pojawieniem się służb. Odniósł poważne obrażenia.

13 stycznia około godz. 18 samochód osobowy marki Audi zjechał z drogi i stoczył się po 10 metrowej skarpie. Pojazd leżał na dachu. Poszkodowana w wypadku osoba sama wydostała się z pojazdu i w momencie przybycia służb znajdowała się w samochodzie jednego ze świadków zdarzenia. Po przybyciu na miejsce służb osobie poszkodowanej udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazano  załodze karetki Pogotowia Ratunkowego.

Do działań zdyscyplinowano zastępy JRG nr 1 w Nowym Sączu.Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeszukali teren w celu odnalezienia osób, które mogłyby zostać poszkodowane w zdarzeniu. Pracowali  ok. 1.5 godziny, a następnie w miejscu zdarzenia pracę rozpoczęła Policja prowadząc postępowanie dochodzeniowe.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.