Twardowski sprawdzi Zimnocha

Już w najbliższą sobotę w Radomiu na Gali organizowanej przez Mateusza Borka - MB Boxing Night 6, zawalczy Krzysztof Twardowski. Młody, ambitny pięściarz ze Świdnika (w gminie Łukowica) zmierzy się z weteranem ringów, 36-letnim Krzysztofem Zimnochem. Walkę pięściarzy zobaczyć będzie można w Polsacie Sport.

Renault2

Pochodzący z Białegostoku Zimnoch wraca do ringowych walk po dwuletniej przerwie. Ostatni raz walcząc w Radomiu, poniósł porażkę z Joeyem Abellem. Zimnoch ma na swoim koncie 22 zawodowe walki. 15 razy wygrywał przez nokaut.

Po tym pojedynku długo zmagał się z problemami zdrowotnymi. Mówiło się o nawrocie boreliozy. Zawodnik przyznaje, że ze zdrowiem jest już OK, stąd decyzja o wznowieniu walk.

Bilans Twardowskiego jest zdecydowanie skromniejszy. Stoczył 5 zawodowych walk. Ostatni raz walczył w Magdeburgu z Jurgenem Uldedajem, młodzieżowym mistrzem świata WBO i WBC.

Jego trenerem jest sądeczanin Jerzy Galara.

Krzysztof Twardowski lubi powtarzać: "Jeśli mocno wierzysz, to możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz".

Trzymamy kciuki w sobotni wieczór. Powodzenia Krzysztof.

 

Zdjęcie prywatne archiwum Krzysztofa Twardowskiego.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.