Turniej wyzwolenia Starej Lubovni

W Starej Lubovni odbył się tradycyjny turniej piłki nożnej dla uczczenia wyzwolenia miasta. Udział w zawodach wzięło pięć zespołów, w tym drużyna Nowego Sącza, ktotra zajęła drugie miejsce.

- Jak zawsze na Słowacji było ciekawie, a na boisku emocji nie brakowało - opowiada kierownik drużyny Oldboje Nowy Sącz Witold Wąsik. - Każdy mecz był ważny, bo grano systemem "każdy z każdym, choć równie ważne było spotkanie z kolegami z boiska. Warto powiedzieć, że prezesem klubu MFK Stara Lubovna jest Jano Frohlich, który kiedyś bronił barw naszej Sandecji. Fajnie było oglądać w akcji niedawnych kolegów z boiska Jano i Arka Aleksandra. Po turnieju rozmowom o życiu, ale przede wszystkim o piłce nożnej nie było końca.
Wyniki sądeczan
Nowy Sącz S - Kośice 6:5
Nowy Sącz - Cracovia 9:1
Nowy Sącz - Spartak Stara Lubovna 6:0
Finał:
MFK Stara Lubovna - Oldboje Nowy Sącz 7:3
Oldboje Nowy Sącz: Bogdan Misiewicz: Józef Bodziony, Jerzy Ptak, Jarosław Kandyfer, Bartłomiej Damasiewicz, Paweł Czernecki, Józef Kantor, Piotr Bania, Arkadiusz Aleksander, kierownik - Witold Wąsik.
Klasyfikacja końcowa: 1. MFK Stara Lubovna, 2. Oldboje Nowy Sącz, 3. Kośice, 4. Cracovia, 5. Spartak Stara Lubovna.
Fot: Arch. MFK Stara Lubovna

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.