Trzycierz: pieszy potrącony przez samochód. Ratownicy walczą o jego życie

W miejscowości Trzycierz w gminie Korzenna samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna został bardzo poważnie ranny. Jego serce zatrzymało się.  O życie walczyli strażacy i załoga pogotowia ratunkowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.

Kierowca samochodu marki Volkswagen natychmiast po wypadku wezwał służby ratunkowe i przystąpił do udzielania pierwszej pomocy pieszemu.

Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia ratunkowego kontynuowała reanimację. Ratownikom pomagali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Sączu oraz z OSP Korzenna.

Choć w pewnym momencie udało się przywrócić akcję serca poszkodowanego, to po chwili w karetce ponownie trzeba było przystąpić do reanimacji.

[Aktualizacja] Poszkodowany został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego, jednak droga nadal jest zamknięta dla ruchu. Na miejscu pracuje policja. Strażacy oświetlają teren działań.

[Aktualizacja godz. 23:00] Droga jest już przejezdna.

 

fot. M.B.

ilustr. w nagłówku: pixabay

Nie żyje młody mężczyzna potrącony wczoraj w gminie Korzenna

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.