Trzycierz: kobieta utonęła w studni

Dziś w gminie Korzenna doszło do dramatycznego zdarzenia. W miejscowości Trzycierz w przydomowej studni utonęła kobieta.

WSB2020

Tuż po godzinie 15. strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu oraz z jednostek OSP Korzenna i OSP Korzenna Centrum zadysponowani zostali do Trzycierza, gdzie, jak brzmiało zgłoszenie, kobieta wpadła do studni.

Niestety samochody strażackie i inne pojazdy uprzywilejowane nie były w stanie dojechać w samo miejsce zdarzenia. Członkowie służb ratunkowych część drogi musieli przebyć pieszo.

Po dotarciu do studni druhom bardzo szybko udało się wydobyć kobietę, która znajdowała się tuż pod powierzchnią wody. Niestety, mimo natychmiastowej interwencji, okazało się, że nie uda się uratować jej życia.

Na miejscu oprócz strażaków działała załoga karetki Pogotowia Ratunkowego oraz policja. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mieszkanka Trzycierza miała 59 lat.

fot. ilustracyjna: pixabay

KZK

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.