Nowy Sącz: Mgr Mors odlicza czas...

Od kilku dni sądecki artysta, Mgr Mors, za pomocą graffiti odmierza czas. Czego możemy się spodziewać, kiedy odliczanie się zakończy? Do odpowiedzi pozostały dwa dni.

wsb3

Zdjęcie pierwszego napisu pojawiło się na internetowych profilach Mgr. Morsa już w poniedziałek. Graffiti, stworzone gdzieś w Nowym Sączu, oznajmiało: ,,5 dni".

Od tamtej pory, codziennie pojawia się fotografia kolejnego napisu. Były już ,,4 dni" i ,,3 dni", a dziś rano graficiarz opublikował zdjęcie przedstawiającą napis - ,,2 dni".

Mors już wielokrotnie inicjował różnego rodzaju projekty typu street art, jak choćby lekcje poprawnej polszczyzny przedstawiane za pomocą graffiti.

Odliczanie Mariusza Brodowskiego (bo tak nazywa się Mgr Mors), wzbudza coraz większe zaciekawienie. Artysta jednak nie chce zdradzić celu odliczania. Przyznaje, że napis powstaje codziennie na tej samej ścianie, jednak nie wyjawia jej lokalizacji. Dzięki zdjęciom, można się domyślać, że jest to jakiś sądecki wiadukt lub most.

Zapytaliśmy graficiarza o cel odliczania.

- Niech czytelnicy sami się domyślają - odpowiada Mgr Mors. - Inspiracją do czegoś, do czego odliczanie prowadzi, są aktualne wydarzenia na świecie - zdradza artysta.

W związku z zagadkową odpowiedzią Mgr. Morsa, nie pozostaje nic innego, jak czekać na zakończenie tajemniczego odliczania, albo zgadywać.

Może Ty wiesz co takiego zdarzy się za dwa dni....?

fot. Mgr Mors

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.