Trzęsienie ziemi odczuwalne w Nowym Sączu! Ludzie opuszczają swoje mieszkania [ZDJĘCIA]

Trzęsienie ziemi odczuwalne w Nowym Sączu! Ludzie opuszczają swoje mieszkania [ZDJĘCIA]

trzęsienie ziemi, Nowy Sącz, Tarnów, Słowacja, Muszyna, zdjęcia, szkody, wypowiedzi

Bardzo niepokojące sygnały napływają z Nowego Sącza. Na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu – przynajmniej w dwóch budynkach, mieszkańcy odczuli trzęsienie bloku. Sami ewakuowali się z budynków. Co więcej, podobne zgłoszenie napłynęło z ulicy Armii Krajowej oraz Batalionów Chłopskich – w krótkim odstępie czasu.

– Jedziemy na miejsce. Będziemy to zgłoszenie zaraz weryfikować. Ze zgłoszenia wynika, że zatrząsł się blok. Ludzie opuścili swoje mieszkania. Na razie nie wiemy czy jest to jakiś rodzaj trzęsienia ziemi czy inna przyczyna – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

AKTUALIZACJA: Wiadomo już, że doszło do trzęsienia ziemi z epicentrum na Słowacji. Poniżej relacja świadka z bloku przy ulicy Nawojowskiej [AUDIO] a także zdjęcia. Wiadomo również, że wstrząsy były odczuwalne w Muszynie, Krynicy-Zdroju, Żegiestowie, Gródku nad Dunajcem, Tarnowie oraz kilku innych, okolicznych miejscowościach.

AKTUALIZACJA (godz.23:00): Najnowsze fakty, dalsze relacje, komunikat Wojewody oraz nagarnie video z domowej kamery publikujemy w artykule: Po trzęsieniu ziemi. Najnowsze fakty. Dostępne także nagranie [ZOBACZ VIDEO]

 

Fot: DTS24

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama