Stary Sącz. Flota BATIMU już w posiadaniu 555. Actrosa [ZDJĘCIA]

Stary Sącz. Flota BATIMU już w posiadaniu 555. Actrosa [ZDJĘCIA]

Starosądecka firma transportowa BATIM jest już w posiadaniu kolejnego Mercedesa. To 555. Actros, który zasilił flotę BATIM. Stało się tak podczas uroczystości w fabryce Mercedes – Benz Truck w Wörth.

Barbara Edelmüller-Generaux, która zbudowała potęgę starosądeckiej firmy przyznaje, że decydującą rolę odgrywa ekonomiczność, którą Mercedes gwarantuje.

– Od zakupu pierwszej partii Mercedesów w 2018 roku, do tej pory kupiliśmy około 400 ciągników tej marki. Zadecydowała o tym przede wszystkim ekonomiczność tych pojazdów. Przekonaliśmy się, że Mercedesy są po prostu oszczędne i to nawet w rękach mniej wykwalifikowanego kierowcy, co dziś jest szczególnie ważne – argumentuje Barbara Edelmüller-Generaux cytowana przez Daimler Truck Polska Sp. z o.o.

Kolejny pojazd, który zasilił flotę BATIMU jest produktem premium. Spełnia wszystkie wymagania tej klasy a na jego pokładzie dostępne są wszystkie nowości techniczne. Jak podkreśla Barbara Edelmüller-Generaux, zapewnia to pełen komfort pracy kierowcy i możliwość bezpiecznego prowadzenia, również w Wielkiej Brytanii, gdzie starosądecka firma prowadzi działalność.

Czytaj także: Trwa montaż elementów dachu na Stadionie Miejskim w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Fot: źródło Daimler Truck Polska

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama