Trwa rekrutacja do pracy. Od tego, kto zostanie wybrany zależy przyszłość Nowego Sącza

Trwa rekrutacja na najważniejsze w mieście stanowisko pracy. W komisji rekrutacyjnej, która wyłoni zwycięzcę zasiadasz także Ty, a wraz z Tobą  ponad 60 tysięcy ludzi*, choć jak historia uczy -  prawdopodobnie połowa rekruterów  nie skorzysta ze swoich uprawnień i pozostawi wybór innym. Kandydatów ubiegających się o ciężką robotę, ale przy okazji nieźle płatną** posadę jest siedmiu. Każdy z nich ma inną wizję swojej pracy. Wybór nie jest łatwy i trzeba pamiętać, że osoba, którą zdecyduje się zatrudnić większość z ponad 60 tysięcy rekruterów weźmie odpowiedzialność za to, jak będzie nam się żyło w Nowym Sączu przez najbliższe pięć lat.

Chcemy ułatwić naszym Czytelnikom podjęcie bardzo ważnej decyzji, więc postanowiliśmy zrobić to, co zwykle dzieje się podczas każdej poważnej rekrutacji – zestawić ze sobą najważniejsze informacje o kandydatach i  ich pomysły na Nowy Sącz. Każdy z nich w miniony poniedziałek otrzymał do wypełnienia ankietę z zestawem identycznych pytań i zdań do dokończenia.

Do soboty wypełniło tę ankietę sześciu z siedmiu kandydatów. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy dłużej czekać. Czasu było aż nadto.  18 września ostatni z kandydatów dostarczył swoją odpowiedź, zatem publikujemy komplet.

Czas na decyzję kto powinien Twoim zdaniem przejąć stery Nowego Sącza na najbliższe pięć lat mija 21 października. Ewentualna „dogrywka” - dwa tygodnie później,  4 listopada.

ZOBACZ ANKIETĘ Małgorzaty Belskiej

ZOBACZ ANKIETĘ Krzysztofa Głuca

***************
* W 2014 roku w Nowym Sączu było 66 tys. 689 osób uprawnionych do głosowania.
oddano  32 tys. 745 ważnych głosów.

** Obecny prezydent miasta Nowego Sącza zarabia  10 tys. 840 zł. brutto

Głosuj na swojego kandydata na prezydenta. Sądeccy Internauci mają głos!

ESPECTO

3 comments

  1. wyborcaNS 16 Wrzesień, 2018 at 21:35 Odpowiedz

    Jaki na prezydenta Nowego Sącza i wzór Lech Kaczyński szkoda . że jeszcze nie wskazała Mularczyka który jej to wszystko podyktował i na pewno wysłał do prezesa, wazelina.

  2. Bartek 16 Wrzesień, 2018 at 22:53 Odpowiedz

    Moje danie jest takie, Pan Handzel ma największe doświadczenie jako menadżer, a Nowy Sącz potrzebuje menadżera tak jak to już ktoś wcześniej napisał, tyle w temacie.

  3. Marcin sz. 18 Wrzesień, 2018 at 19:04 Odpowiedz

    W sumie to Handzel najwiarygodniejszy z nich wszystkich. Z resztą ostatnio o mały włos by wygrał…. Więc to nie tylko moje zdanie.

Wypowiedz się w tej sprawie