Policyjna obława w kilku miejscowościach. Akcja prowadzona również z powietrza

akcja policji Bobowa

Policyjny śmigłowiec i uzbrojeni funkcjonariusze przeszukują teren m.in. Bobowej i Gorlic. Radiowozy na sygnałach oraz samochody nieoznakowane służb przemierzają powiat gorlicki.

Śmigłowiec policyjny był widziany m.in. w Ciężkowicach, Łużnej, Kobylance, Ropie, Moszczenicy, Bobowej i Jankowej. Obecnie przeczesuje teren ,,z powietrza” w Gorlicach. Policyjne blokady pojawiły się na drodze wojewódzkiej 977 w kierunku Tarnowa oraz na drodze krajowej prowadzącej do Jasła i Nowego Sącza.

– Dostaliśmy zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W tym momencie prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia, czy zgłoszenie polega na prawdzie, czy jest fake newsem – poinformowała naszą redakcję asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Po godzinie 16. do gorlickiej policji zgłosiły się dwie 10-latki, które poinformowały mundurowych, że widziały jak na ulicy dwóch zamaskowanych mężczyzn w kapturach wciąga do busa nieznaną im nastolatkę. Z ich doniesień wynikało, iż samochód szybko oddalił się z miejsca zdarzenia. Akcję odwołano po kilku godzinach, gdyż policja namierzyła rzekomo uprowadzoną kobietę. Szczegóły tutaj —> 10-latki zgłosiły, że widziały porwanie. Policja dotarła do ,,porwanej” 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.