Trudno tych naście mieć lat – śpiewa Wiktoria Tracz w nowym teledysku

We wtorek w sieci ukazał się nowy teledysk Wiktorii Tracz. O dziewczynie zrobiło się głośno w styczniu, kiedy to wzięła udział w programie muzycznym The Voice Kids. Wiktoria podbiła serca jurorów swoją energią i dostała się do półfinału show. Niestety, nie udało się jej stanąć na podium. Nastolatka jednak nie zraża się i z determinacją realizuje swoje marzenia.

24 kwietnia w serwisie YouTube pojawił się klip do piosenki Wiktorii ,,Naście Lat”. Słowa do utworu napisał Krzysztof Dzikowski, autor tekstów zespołu „Czerwone Gitary”, a teledysk został zrealizowany dzięki jego Fundacji. Sądeczanka współpracuje z artystą już od jakiegoś czasu. Muzykę skomponował Marek Yan Kisieliński.

„Moja piosenka mówi o sile pierwszych młodzieńczych zauroczeń i uczuć, a także o tym, że niezależnie od wieku wszyscy mamy prawo do przeżywania i zdobywania swoich doświadczeń. Czasem nawet dorosłym trudno jest radzić sobie z przeżyciami losu, a co dopiero jak ma się tych naście lat” – czytamy w opisie nowego teledysku.

Wiktoria zdobyła już ponad 130 nagród na międzynarodowych oraz krajowych konkursach i festiwalach wokalnych. Reprezentowała Polskę m.in. w Danii, Włoszech, Niemczech, Bułgarii, Gruzji, Malcie, Słowenii, Macedonii, Białorusi i Wielkiej Brytanii.

Obecnie nastolatka szlifuje talent w artystycznej szkole The BRIT School w Londynie, której absolwentkami były takie gwiazdy jak Adele, Katie Melua i Amy Winehouse.

Obejrzyjcie nowy klip Wiktorii i napiszcie, co sądzicie.

źródło: Wiktoria Tracz – YouTube 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.