Tylicz: samochód wiozący wodę mineralną przewrócił się do rowu

Wczoraj (27 lutego) tuż po godzinie 18., w Tyliczu na ulicy Kazimierza Wielkiego, samochód ciężarowy wiozący wodę mineralną zjechał z drogi i wywrócił się do rowu.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w rowie drogi krajowej nr 75 znajdował się przewrócony samochód ciężarowy MAN z naczepą, na której przewożona była woda mineralna. Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży i nie odniósł obrażeń oraz nie zgłaszał dolegliwości – relacjonują strażacy z PSP w Nowym Sączu.

Jednak po chwili mężczyzna zaczął się źle czuć. Funkcjonariusze Policji wezwali na miejsce karetkę Pogotowia Ratunkowego. Po przebadaniu i podaniu leków kierowca został na miejscu zdarzenia.

– Z uwagi na brak innych zagrożeń pojazd przekazano kierowcy. Ustalono, że rozładunek i wyciągnięcie pojazdu nastąpi we własnym zakresie właściciela pojazdu – dodają strażacy.

Wczoraj doszło także do zdarzenia drogowego w Nawojowej. O tym poniżej.

Nawojowa: uderzył w zaparkowany samochód, a ten zawisł nad skarpą potoku

Fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.