Trener Sandecji: spodziewałem się trudnego sezonu

Trener Sandecji: spodziewałem się trudnego sezonu

We wtorek nowym szkoleniowcem piłkarzy Sandecji Nowy Sącz został Kazimierz Moskal.

50-latek w przeszłości związany m.in. z Wisłą Kraków i Pogonią Szczecin udzielił wywiadu klubowej telewizji internetowej Sandecja.TV. Pytany m.in. o to czy długo zastanawiał się nad propozycją z Nowego Sącza odparł, że nie mając pracy był na bieżąco z tym, co dzieje się w ekstraklasie, śledził pojawiające się doniesienia.

– Patrząc z mojej strony dostałem propozycję dość niespodziewanie. A czy długo się zastanawiałem? To kwestia tego jak kto postrzega pewne rzeczy. Miałem wystarczający czas, by się zastanowić i podjąć decyzję.

Praca w Sandecji jest dla mnie wyzwaniem. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że będziemy walczyć o utrzymanie. Nie boję się jednak wyzwań. Byłem w kilku klubach, gdzie były różne cele, presja wyniku i to nie jest mi obce. Sandecja jest beniaminkiem., Na pewno w mojej przedsezonowej ocenie spodziewałem się trudnego sezonu dla Sandecji. Wcześniejsze lata pokazują, że to wcale nie jest jednak tak, że beniaminkowie są najsłabsi w lidze. Spokojnie, będąc nowicjuszem, można utrzymać się, zdobyć tyle punktów, by wystarczyło na pozostanie w ekstraklasie – dodał Kazimierz Moskal.

Źródło; Fot. Sandecja.TV/M.Jańczyk

Share on twitter
Share on facebook