Trener Sandecji po zwycięstwie: „2:0 to nie jest super ekstra wynik”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz pokonali Stal Mielec 2:0. Spotkanie rozgrywano w ramach ósmej kolejki Fortuna 1 Ligi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z kolejnego zwycięstwa, tym bardziej, że graliśmy z bardzo dobrym zespołem – przyznał na pomeczowej konferencji prasowej trener Sandecji Tomasz Kafarski.

Czytaj również: Napastnik Sandecji z przełamaniem: „Bardzo tego potrzebowałem”

Ten plan, który mieliśmy od samego początku był realizowany, może nie najlepiej, ale udało się w drugiej połowie podejść wyżej pod rywala, stworzyć sobie sytuację, którą zamieniliśmy na bramkę. Nerwowo było do końca. 2:0 to nie jest jak większość trenerów myśli, super ekstra wynik. Cieszy konsekwencja w obronie. Jakość w ofensywie pozwoliła nam wygrać. Po raz kolejny był komplet publiczności, co bardzo cieszy. Był bardzo fajny doping. To był jeden z tych trzech meczów, gdzie nie udało nam się na początku zdominować przeciwnika. Stal dobrze rozgrywała, ciężko było jej zabrać piłkę. Małe korekty, pozytywne nastawienie sprawiły, że druga połowa była lepsza. Kibice dodają nam otuchy i wiary. Chłopaki grają bardzo dobrze – podsumował szkoleniowiec sądeczan.