Trener Sandecji po zwycięstwie 2:0: „Dziękuję zwłaszcza Panu Włodkowi”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w środowym spotkaniu 19. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi pokonali na własnym stadionie Odrę Opole 2:0 po golach Bartłomieja Dudzica i Macieja Małkowskiego.

Renault2

- Jeszcze nim przejdę do oceny tego spotkania chciałbym bardzo podziękować pracownikom MOSiR-u, zwłaszcza Panu Włodkowi (Chełmeckiemu – przyp. red.), za to, że dzień przed spotkaniem doprowadzili murawę do takiego stanu, że można było na niej rozegrać mecz w normalnych warunkach.

Czytaj również: Piłka nożna. Obrońca Sandecji już po zabiegu

- Dziękuję również kibicom, którzy mimo mroźnej aury głośno nas dopingowali.

- Na koniec dziękuję także moim piłkarzom. Nie był to dla nich łatwy mecz, ale mimo tego faktu zagrali z wielką konsekwencją, dążyli do tego, by pokonać przeciwnika, co udało nam się przed przerwą i tuż przed końcem meczu. Wygrana fajnie zamknęła mecze w Nowym Sączu, a to gdzie teraz jesteśmy jest zasługą wszystkich osób związanych z tym klubem, z Sandecją – podsumował szkoleniowiec „Biało-czarnych”.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.