Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku


Wszystko czego chcę, wszystko czego mi brak, wszystkim jesteś dziś – śpiewa Sebastian Atrament w utworze, który znajdzie się na najnowszej płycie sądeckiego zespołu rockowego. Kilka dni temu do sieci trafił klip, w którym zobaczyć można między innymi deskorolkowe akrobacje w wykonaniu perkusisty grupy.

wsb3

,,Atrament” to zespół utworzony w 2009 roku w Nowym Sączu. Grupa tworzy muzykę rockową i ma na swoim koncie wiele nagród, zdobytych na różnego rodzaju festiwalach i przeglądach muzycznych, o czym pisaliśmy już TUTAJ.

Zespół zawdzięcza swoją nazwę liderowi – Sebastianowi Atramentowi. Artysta sam tworzy muzykę i pisze teksty piosenek. Dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie ,,Szansa na sukces”.

Sądecka grupa koncertuje w całym kraju i pracuje obecnie nad nowym krążkiem. W skład zespołu wchodzą:  Sebastian Atrament – gitara i wokal, Artur Słysz – perkusja, Maross Rock – bas, Piotr Pałan Pałancewicz – klawisze.

Kilka dni temu wpuściliśmy do sieci nowe wideo do piosenki, która znajdzie się na najnowszej płycie naszego zespołu – informuje Sebastian Atrament. – Płyta zostanie wydana końcem tego roku lub wiosną 2019 r.

W teledysku, który obejrzeć możecie poniżej jedną z głównych ról odgrywa perkusista – Artur Słysz. To on wykonuje ewolucje na deskorolce.

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]