Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku


Wszystko czego chcę, wszystko czego mi brak, wszystkim jesteś dziś - śpiewa Sebastian Atrament w utworze, który znajdzie się na najnowszej płycie sądeckiego zespołu rockowego. Kilka dni temu do sieci trafił klip, w którym zobaczyć można między innymi deskorolkowe akrobacje w wykonaniu perkusisty grupy.

,,Atrament" to zespół utworzony w 2009 roku w Nowym Sączu. Grupa tworzy muzykę rockową i ma na swoim koncie wiele nagród, zdobytych na różnego rodzaju festiwalach i przeglądach muzycznych, o czym pisaliśmy już TUTAJ.

Zespół zawdzięcza swoją nazwę liderowi - Sebastianowi Atramentowi. Artysta sam tworzy muzykę i pisze teksty piosenek. Dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie ,,Szansa na sukces".

Sądecka grupa koncertuje w całym kraju i pracuje obecnie nad nowym krążkiem. W skład zespołu wchodzą:  Sebastian Atrament - gitara i wokal, Artur Słysz - perkusja, Maross Rock - bas, Piotr Pałan Pałancewicz - klawisze.

- Kilka dni temu wpuściliśmy do sieci nowe wideo do piosenki, która znajdzie się na najnowszej płycie naszego zespołu - informuje Sebastian Atrament. - Płyta zostanie wydana końcem tego roku lub wiosną 2019 r.

W teledysku, który obejrzeć możecie poniżej jedną z głównych ról odgrywa perkusista - Artur Słysz. To on wykonuje ewolucje na deskorolce.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.