Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku

Czego chce Atrament? O tym w nowym teledysku


Wszystko czego chcę, wszystko czego mi brak, wszystkim jesteś dziś – śpiewa Sebastian Atrament w utworze, który znajdzie się na najnowszej płycie sądeckiego zespołu rockowego. Kilka dni temu do sieci trafił klip, w którym zobaczyć można między innymi deskorolkowe akrobacje w wykonaniu perkusisty grupy.

,,Atrament” to zespół utworzony w 2009 roku w Nowym Sączu. Grupa tworzy muzykę rockową i ma na swoim koncie wiele nagród, zdobytych na różnego rodzaju festiwalach i przeglądach muzycznych, o czym pisaliśmy już TUTAJ.

Zespół zawdzięcza swoją nazwę liderowi – Sebastianowi Atramentowi. Artysta sam tworzy muzykę i pisze teksty piosenek. Dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie ,,Szansa na sukces”.

Sądecka grupa koncertuje w całym kraju i pracuje obecnie nad nowym krążkiem. W skład zespołu wchodzą:  Sebastian Atrament – gitara i wokal, Artur Słysz – perkusja, Maross Rock – bas, Piotr Pałan Pałancewicz – klawisze.

Kilka dni temu wpuściliśmy do sieci nowe wideo do piosenki, która znajdzie się na najnowszej płycie naszego zespołu – informuje Sebastian Atrament. – Płyta zostanie wydana końcem tego roku lub wiosną 2019 r.

W teledysku, który obejrzeć możecie poniżej jedną z głównych ról odgrywa perkusista – Artur Słysz. To on wykonuje ewolucje na deskorolce.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.