Trener Sandecji po remisie z outsiderem: „Szanujemy ten punkt”

W miniony piątek piłkarze Sandecji Nowy Sącz zremisowali z ostatnią w tabeli Odrą Opole 1:1.

Przyjechaliśmy do Opola z mocnym postanowieniem zdobycia trzech punktów i tak też ten mecz zaczęliśmy – przyznał na pomeczowej konferencji prasowej opiekun sądeczan Tomasz Kafarski.

Czytaj również: SANDECJA PO 8. KOLEJCE. JAK BYŁO WCZEŚNIEJ? NAWET W ELICIE… LEPIEJ

Wydaje mi się, że już w pierwszej połowie meczu powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania. Niestety, nasze gapiostwo oraz skuteczność Szymona Skrzypczaka sprawiły, iż do przerwy był remis. W drugiej części oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale wynik nie uległ już zmianie. Na pewno szanujemy ten punkt – dodał szkoleniowiec.