Tragiczny wypadek w Muszynce. Nie żyje 32-latek

Tragiczny wypadek w Muszynce. Nie żyje 32-latek

wypadek Muszynka

Trwają działania służb w Muszynce. Około 7:45 w pobliżu granicy ze Słowacją doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 32-letni mężczyzna.

Jak relacjonuje w rozmowie z nami dyżurny PSP w Nowym Sączu, około pół kilometra od granicy ze Słowacją samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały w sumie cztery osoby – obywatele Słowacji.

– Na śliskiej nawierzchni bus wpadł w poślizg, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Jeden mężczyzna był reanimowany na miejscu, ale zmarł. Miał 32 lata. 25-letni mężczyzna trafił z obrażeniami do szpitala w Polsce, natomiast 26-latek został przewieziony do szpitala na Słowacji. Czwarty z nich – 43-letni kierujący nie odniósł obrażeń – informuje podinspektor Katarzyna Cisło z KWP w Krakowie.

Wszystko wskazuje na to, że Słowacy wracali do siebie z Polski.

W działaniach uczestniczyli strażacy z JRG w Krynicy-Zdroju, OSP Muszynka oraz OSP Tylicz. Na miejscu pracują policjanci i prokurator prokuratury rejonowej w Muszynie.

Droga krajowa nr 75 wciąż jest zamknięta dla ruchu (godz. 11:30). Dopiero po przeprowadzeniu oględzin, samochód zostanie wyciągnięty, a ruch udrożniony. W tej chwili auta osobowe kierowane są na Leluchów, a ciężarowe na Mniszek nad Popradem. Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwają utrudnienia.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Piwniczna. Demolowali peron i zaatakowali funkcjonariuszy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.