Tragiczny wypadek w gminie Biecz. Nie żyje kolejny kierowca ciężarówki

Dzisiaj w gminie Biecz (powiat gorlicki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i osobówki. Nie żyje jeden z kierowców.

wsb3

Do zdarzenia doszło około godziny 15., na drodze wojewódzkiej numer 980 na granicy miejscowości Racławice i Binarowa.

Najprawdopodobniej jeden z pojazdów ciężarowych na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i w efekcie zderzył się z drugim, jadącym z naprzeciwka. Obaj kierowcy zostali zakleszczeni w samochodach. Jeden z nich był przytomny i trafił do szpitala. Niestety, drugi mężczyzna mimo długotrwałej reanimacji, prowadzonej na miejscu, zmarł.

Jak udało się nam dowiedzieć, był to 55-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego.

Za jedną z ciężarówek jechał też samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby. Kierowca, widząc sytuację, skręcił i osobówka znalazła się w przydrożnym rowie. Żadnej z osób jadących samochodem nic się nie stało.

To już drugi śmiertelny wypadek z udziałem kierowcy samochodu ciężarowego w ostatnich dniach. W środę w Biczycach Dolnych przewrócił się samochód przewożący piwo. Kierowca został uwięziony w pojeździe i mimo szybkiej akcji ratunkowej, nie przeżył wypadku. O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

fot. ilustr. pixabay

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.